Get Adobe Flash player

Стипендіальні програми ЧІВНІНГ (CHEVENING SCHOLARSHIPS)

За допомогою стипендій Chevening уряд Великобританії підтримує цілеспрямованих професіоналів, які планують жити і працювати в Україні, роблячи внесок в її розвиток.

Стипендіальні програми Chevening надають можливість отримати магістерський ступінь або виконати короткострокову дослідницьку роботу. Стипендія Chevening покриває витрати на навчання, проживання, вартість авіа перельоту і поточні витрати на період від 3 до 12 місяців.

Пріоритетними областями вивчення є: державне управління (включаючи охорону здоров’я та планування міста, а також загальні питання управління міським господарством); міжнародні відносини (включаючи питання міжнародної безпеки); політологія, політичні дослідження, права людини, громадянське, конституційне і міжнародне право; правозастосування; журналістика (друковані ЗМІ, теле – і радіомовлення); зміна клімату і дослідження навколишнього середовища (включаючи сталий розвиток, захист навколишнього середовища, планування і менеджмент); енергетична безпека і поновлювані джерела енергії; наукові інновації, спрямовані на забезпечення сталого економічного розвитку, розвитку економіки і бізнесу, глобальної стабільності клімату; економіка.

Кандидати повинні мати:

• диплом про вищу освіту з відмінними або добрими оцінками;

• досвід роботи мінімум 3 роки за обраною спеціальністю;

• українське громадянство, постійне проживання на території України;

• намір продовжити трудову діяльність в Україні після закінчення навчання в Великобританії по стипендії Сhevening;

• документально підтверджені свідчення високих досягнень у професійній діяльності;

• високий рівень володіння англійською мовою (мінімально допустимий результат іспиту IELTS 6,5 балів)

Детальну інформацію про стипендії і правилах подачі заявки можна отримати безпосередньо на сайті програми Chevening: chevening.org