Get Adobe Flash player

Асоціація Pont Neuf надає стипендії в рамках трьох основних програм:

1. Стипендія Філіпа Абертудля вивчення політології (Bourse Philipp Habert) призначена для студентів Міжнародного навчального циклу з політичних наук в Паризькому інституті політичних наук (Cycle Internationald ‘Etudes Politiques, IEP de Paris, http://www.sciences-po.fr/daie

2. Програма для молодих лікарів (Bourse «Jeunesmedecins») призначена для студентів медичних спеціальностей і молодих лікарів, які бажають пройти стажування тривалістю 6 тижнів в одній з клінік Парижа. Стипендії надаються студентам п’ятого чи шостого курсів медичних інститутів та факультетів, а також молодим лікарям, що отримали диплом не більше двох років тому назад. Кандидату необхідно представити проект стажування.

3. Стипендія для лікарів-фахівців (Bourse «Medecinsspecialistes») для проходження стажування від 4 до 6 місяців у французькій клініці. Основні вимоги:вік не більше 35 років, наявність у кандидата диплома про вищу медичну освіту або наукового ступеня в галузі медицини; наявність розробленого медичного проекту, придатного до реалізації у французькій клініці і перспективного для української охорони здоров’я. Термін подачі заявок – до 15 березня кожного року.

Контакти:

Тел.: +33 1 42 21 06 93, факс: +33 1 40 28 06 62

Адреса електронної пошти: ass.pont.neuf@wanadoo.fr