Get Adobe Flash player

Посольство Словацької Республіки пропонує надання стандартних грантів Східного партнерства.

Метою конкурсу є сприяння демократизації громадянського суспільства в країнах Східного партнерства, через середньострокові проекти, спрямовані на забезпечення доступу до досвіду країн Вишеградської групи в демократичній трансформації, інтеграції в ЄС, побудови громадянського суспільства та регіонального співробітництва.

 

Програма дає можливості підтримати артистів, талановитих художників та мистецькі компанії, з метою створення платформи для обміну інформацією та для підтримки сучасного театру і танцю в Центральній Європі.

Мета програми – підтримка інновацій, експериментів та творчості в сфері нової драми, сучасного танцю, цирку, фізичного театру, візуального театру, альтернативного театру, перформансу. Програма не підходить для кам’яних театрів, вже розроблених виступів або театральних фестивалів. Програма підтримує обмін і сприяє більш інтенсивному співробітництву позаштатних художників і мистецьких інституцій.

Фінансова підтримка надається як художникам, так і приймаючим установам у наступному форматі: € 4000 для індивідуального проживання (1-2 художники): € 1500 для приймаючого установи / € 2500 для художника (ів).

Small Grants (Малі гранти) 

Проекти, що фінансуються в рамках малих грантів, повинні відповідати одній з наступних шести категорій: культурного співробітництва, наукового обміну та досліджень, освіти, молодіжних обмінів, транскордонного співробітництва або просування туризму.

Річний бюджет: € 640 000

Макс. бюджет на проект: € 6000

Макс. часові рамки: 6 місяців

Щорічні кінцеві терміни: 1 лютого, 1 червня, 1 жовтня

Реєстрація: http://applications.visegradfund.org/Login.aspx