Get Adobe Flash player

Європейським Союзом було надано фінансування проекту “Модернізація педагогічної вищої освіти за допомогою інноваційних навчальних посібників / MoPED” (586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), в рамках програми Еразмус + напряму КА 2. Розвиток потенціалу вищої освіти, до якого ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” долучився в якості партнера. Аплікантом та координатором вищевказаного проекту виступає Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

MoPED спрямований на модернізацію навчальних програм для вищих педагогічних шкіл України (UA) шляхом включення до нових курсів сучасних навчальних ІКТ інструментів і методів дізнання. Відповідаючи на сучасні виклики та вимоги та підтримуючи амбітні широкомасштабні освітні реформи в Україні, проект вплине на якість педагогічної вищої освіти та посилить цифрові та дидактичні компетенції майбутніх вчителів шкіл.

6 листопада 2017 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пройшла перша робоча зустріч представників партнерських організацій, які беруть участь у проекті. Представники нашого ВНЗ (керівник відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. та інші) також взять участь у першій робочій зустрічі, де було узгодженні перші кроки з впровадження проекту в дію.

Дякуємо за допомогу Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника та європейським партнерам, завдяки підтримці яких стало можливим існування даного проекту!