Get Adobe Flash player

  IMG_0395  Іра Ступак (Camp America)

   Літні канікули 2011 року були найкращі в моєму житті. Я побувала неначе в іншому, якомусь дивовижному, не реальному світі, де відрізняється все: ліс з величезними деревами і незнайомими рослинами, який навіть пахне інакше; цікаві тварини, про яких можеш лише читати в книжках та бачити по телевізору. Знаходишся серед дикої природи, а почуваєшся в повній безпеці. Прогулюючись ввечері, можна побачити безліч комашок, які світяться різними кольорами… Ти за тисячі кілометрів від дому, плаваєш в чистому, теплому озері і розумієш, що нічого не може зруйнувати твого щастя.

   Мені вдалося перетнути океан, зустріти справжніх друзів та перевірити себе на витривалість. І все це лише за три місяці.

   Я дуже вдячна програмі Camp America та нашому міжнародному відділу за надану мені можливість опинитися на іншому кінці світу, відчути на собі всі переваги і недоліки життя в іншій країні. Познайомитися з новою культурою, правилами та порядками, пережити масу емоцій, отримати справжнє задоволення від всього, що довелося пройти, набути цінний досвід – це було дійсно варте всіх витрачених зусиль.

   Це була справжня пригода. Ти просто отримуєш насолоду від того, що можеш самостійно приймати рішення, обирати як проводити свій час. Ти можеш бути ким завгодно, адже ніхто не знає ким ти був до прибуття в табір, яка в тебе сім’я чи які оцінки ти отримуєш. Це наче запустити нову програму. А потім не помічаєш як змінюєшся сам, і вже повертаєшся додому зовсім іншою людиною. Змінюється як твоє ставлення до оточуючих, так і їхнє до тебе. Справжні друзі так само ними і залишаються, а інші просто зостаються в спогадах. Тож не бійся експериментувати і все у тебе вийде!


SAM_1900

 Люба Кирилюк (Camp America)

Якщо ти молодий та енергійний, веселий та кмітливий, сповнений ентузіазму та прагнення до самовдосконалення, не пропусти унікальну можливість провести літо в Америці та отримати досвід, про який ти раніше і не мріяв!
Я провела літо в штаті Мінесота, у таборі для дівчаток-скаутів; працювала на кухні. Кожного дня робота була інша – тим цікавіше і більше досвіду. Розпочинали ми працювати з 7 до 20 години з кількагодинними перервами протягом дня та повним вихідним днем – в суботу.
Свій вільний час я проводила з дітьми, та мала змогу здобути нові вміння та навички у таких видах діяльності, як:
• стрільба з лука;
• прижки за допомогою вузлів і кріплень;
• розведення вогнища;
• ігри, танці та розповіді біля вогнища;
• приготування їжі на вогнищі;
• прапор – церемонії;
• фокуси;
• пародії;
• прогулянки на човні;
• плавання.
У вільний час ми подорожували та насолоджувались прекрасними краєвидами Мінесоти, зокрема, побували на річці Mississippi, відвідали безліч музеїв та кінотеатрів.
Постійна підтримка та цілодобовий доступ до online-ресурсів, вони дають змогу почуватися у безпеці завжди.
По закінченню табору є можливість подорожувати усією Америкою. Я побувала у Чікаго, Клеваленді, Буффало у Нью-Йорку та багатьох інших чудових містечках.
Незабутні емоції, нові враження, комунікативні навички, досвід роботи та найголовніше – нові друзі – усе це тут і для тебе – не пропусти!!!


z_e0133f98 Анна Порфірєва (Волонтерські табори)

Цього літа я мала можливість пробувати у Франції з волонтерською роботою. 4 серпня я прибула в Монкомру-лес-Мін, а саме не проект «Le Crenea//» в замок «Шато». Там мене зустріло багато цікавих людей. Це були волонтери, які проживають там і беруть участь в різних проектах EVS. Спочатку мені було складно спілкуватися з ними, через відсутність достатнього рівня мови. Але згодом я значно покращила свою англійську і вільно спілкувалась з ними. Разом зі мною на протязі місяця жили і працювали люди з Мексики, Португалії, Чехії, Хорватії, Естонії, Великобританії та Франції. Також до нас часто приїздили групи студентів з Кореї та Японії, а також діти з різних країн. Всі працювали разом, злагоджено і дружно. Ми виконували не складну, але цікаву роботу. Це відновлення стін, виготовлення кирпичу та суміші для будування стін, реставрували пам’ятники архітектури. Завдяки цьому всі дуже зблизилися. На вихідних ми їздили на екскурсії до Монкомру-лес-Мін ,там ми дивились виступи різних людей, приймали участь у фестивалі. Завдяки проекту я не лише добре провела час, отримала цінні навики по будівництву, покращити з знання іноземної мови, а й знайшла багато друзів, мала змогу спілкуватись з цікавими людьми і просто побачити францію, вивчити її звичаї.
Звичайно ми й розважались, грали в цікаві ігри, проводили тренінги, готували страви різних народів.
Такі волонтерські проекти – це шанс для кожного не лише побачити світ, а й зробити свій внесок в життя людей, робити щось корисне, залишити після себе слід. Тож я думаю, що кожному варто пробувати.
Сподіваюсь це не останній мій проект і я ще матиму змогу побачити світ зробити щось хороше.