Get Adobe Flash player

  На базі нашого університету в літку цього року з 19.08.15 по 26.08.15 було проведено міжнародний студентський  україно-датський табір.

  Основними цілями цього табору було залучення студентів нашого університету та студентів з Данії до активної співпраці, зміцнення зв’язків  між Україною та Данією, сприяння обміну досвідом між студентами під час проведення круглих столів, семінарів та тренінгів, також однією з основних цілей було вдосконалення та вивчення іноземних мов, проведення програм та проектів, які сприяли розвитку здібностей молоді.

Під час роботи табору датськими студентами було проведено 7 семінарів на такі теми як: Соціальна держава, Сакральне й мирське в минулому й сьогоденні, Література й суспільство, Хто я? Формування особистості, Участь – коли, як і чому?, Етика. Студенти нашого університету охоче підтримували  та вели дискусії на наведені вище теми, кожен змг винести для себе щось корисне та нове.DSC_0244

DSC_0237

DSC_0239

Представниками нашого університету було проведено круглі столи на теми: Система освіти в Данії та Україні, Україна як європейська країна, Демократія.DSC_0223

DSC_1155

Круглі столи та семінари допомогли краще зрозуміти традиції та культуру обох країн. Кожен мав нагоду висловити свою думку про те чи інше питання.

Також, для налагодження дружньої атмосфери між студентами, було проведено різні заходи, такі як екскурсії по місту та у Києві, спільне проводження дозвілля, заняття спортом, відвідання різних тренінгів та майстер-класів.

Все вище згадане допомогло створити дружній колектив, та об’єднати не тільки студентів з Данії та України, а й порозумітись між собою студентів нашого університету. Представники обох країн змогли краще дізнатись про історію, культуру та традиції України та Данії. Звісно, вдосконалили свої знання з іноземних мов і вже наприкінці табору в неформальній обстановці змогли самостійно спілкуватись між собою без допомоги перекладачів.

DSC_0038

DSC_0007

 

Діяльність табору здійснювалася за підтримки Фонду Folmer Wisti та Датського Гельсінського комітету з прав людини.

Координатором з боку Данії виступила Анетт Сторгард (доцент кримінального права Університету Орхуса, член Датського Гельсінського комітету з прав людини Данія).

Під час роботи табору було поставлено та виконано такі цілі:

  • залучити студентів ДВНЗ та молодь з Данії до активної співпраці;
  • залучити студентів, аспірантів та викладачів до європейської мобільності, інтеграції у європейський освітній простір;
  • зміцнити зв’язки між студентами з країн Західної та Східної Європи завдяки зустрічам з колегами, відкрито представивши аспекти повсякденного життя, соціальних культур, сімейних традиції у двох країнах;
  • сприяти обміну студентським досвідом між вихованцями ДВНЗ та молоддю з Данії – провести інтелектуальні круглі столи та тренінги, спортивні та творчі заняття;
  • популяризувати вивчення та вдосконалення англійської мови; організувати та провести програми та проекти, які сприяли розвитку здібностей молоді у соціально-гуманітарній, громадській та освітній сферах.

 

Проект приніс багато нового, цікавого та корисного для студентів-учасників, тому надалі планується налагодження ще більш активної та продуктивної співпраці з Данією.