Get Adobe Flash player

logo_en

10 жовтня 2016 році у ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за підтримки чеської організації Czech Development Agency та Association for International Affairs, у рамках реалізації україно–чеського проекту «Передача європейського досвіду у сферах освітнього менеджменту, міжнародної співпраці з Переяслав–Хмельницьким ДПУ імені Григорія Сковороди» було проведено чергову зустріч  чеських експертів зі студентами та викладачами ВНЗ. До університету завітали керівник кафедри «Центру шкільного менеджменту» педагогічного факультету Карлового університету Вацлав Троян, директор базової школи «Братиславська» (м. Прага), викладач кафедри «Центру шкільного менеджменту» Іржі Трунда та асистент міжнародних проектів «Асоціації з міжнародних питань» Валентина Люля. Для студентів та викладачів ВНЗ було проведено лекцію за темою «Прийняття рішення як менеджерська функція» з використанням засобів мультимедіа, де було обговорено актуальні питання зі шкільного менеджменту та проблеми його розвитку. Після лекції відбулося активне обговорення результатів роботи над україно-чеським проектом. До уваги присутніх були представлені презентації напрацьованого матеріалу, освітньо-професійні програми з напряму підготовки «Управління та адміністрування» спеціалізації «Освітній менеджмент», подані першим проректором Валерієм Хомичем, заступником декана філологічного факультету Василем Дударем та кандидатами педагогічних наук, доцентами кафедри педагогіки Наталією Онищенко і Юлією Багно. По закінченню обговорення презентацій відбулося підбиття підсумків чергового етапу роботи міжнародного україно-чеського проекту.

Відповідно до програми заходу гостям було презентовано широку науково-освітню  і виховну діяльність університету. Неабияке захоплення у гостей ВНЗ викликала виставка творчих робіт студентів педагогічного факультету  та презентація авторської виставки доцента кафедри мистецьких дисциплін, майстрині Ольги Стрілець.

Хочемо наголосити на тому, що співпраця є можливою за підтримки Czech Development Agency та Association for International Affairs загалом, та координатора освітніх проектів Зденки Вагнерової зокрема. Її підтримка та неоціненний вклад у функціонування вищевказаного проекту, в розвиток та впровадження нової спеціалізації “Управління та адміністрування” на базі педагогічного факультету нашого університету допомогли виконати роботу на високому професійному рівні. Щиро надіємося на продовження та поглиблення нашої співпраці й надалі.

 

img_3758