Get Adobe Flash player

Області вивчення або досліджень: лінгвістика та літературознавство.

Тип гранту: дослідницький грант на семестр або рік.

Цільова група: аспіранти (здобувачі і власники ступеня кандидата наук), дослідники.

Організація, що надає грант: OAD / ACM (за дорученням та за рахунок коштів Федерального міністерства з освіти, науки і культури Австрії).

Терміни надання грантів: від 4 до 9 місяців.

Квота: 7 нових грантів на кожен навчальний рік. Якщо дослідження виявиться успішним, термін надання гранту може бути продовжений на прохання здобувача (максимальний загальний термін – 18 місяців).

Анкета-заява і терміни її подання: Заява на отримання іноземного гранту (BewerbungumeinAuslandsstipendium). Анкету-заяву можна отримати у представництвах Австрії за кордоном та на інтернет-сайті http://www.grants.at/

Рекомендації про порядок подання заявок: Одержувачі стипендії Верфеля можуть займатися науковими дослідженнями в інститутах і працювати зі спеціальною літературою в бібліотеках, архівах або в науково-дослідних інститутах. Розглядаються тільки заяви від університетських викладачів, які займаються в першу чергу австрійської літературою. До заяви має бути додано перелік лекційних курсів, які здобувач хотів би відвідати. Рекомендується заздалегідь налагодити контакт з вищим навчальним закладом або науково-дослідним інститутом в Австрії.

Вікове обмеження: до 35 років.

 

Для тих, хто отримав грант на строк не менше 12 місяців, передбачено такі заходи для підтримки контактів:

1. Щорічне запрошення на літературний симпозіум.

2. Щорічна допомога на придбання спеціальної літератури, що виплачується під час симпозіуму.

3. Надання дослідного гранту строком на місяць один раз на три роки;

4. Підписка на спеціальний журнал з германістики.

5. Докторська стипендія.

6. Фінансування публікацій.

Додаткову інформацію можна отримати в австрійських представництвах за кордоном і на інтернет-сайті http://www.grants.at/