Стипендіальні пропозиції

СПІЛЬНІ МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС МУНДУС

Конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра.

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Подання документів аплікантом відбувається он-лайн напряму на обрану вами спільну програму (або максимум на 3 одночасно) через відповідні веб-сайти, кожен з яких має координуючий університет і контактну особу, які діють від імені всього партнерства.

Навчання буде відбуватись в не менше ніж двох університетах з країн-членів Програми Еразмус+, що розробили і організували відповідну обрану вами спільну програму.

Схема мобільності (індивідуальна навчальна траєкторія) тобто в яких університетах навчається і в якій послідовності, визначається координаторами спільної програми або пропонується студентом.

Тривалість навчання складає 1/1,5/2 роки.

Диплом: за умови успішного навчання студенти отримують спільний, подвійний або багатосторонній диплом про вищу освіту відповідного рівня – магістра або доктора філософії.

Розмір коштів на перебування: стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ ВІДСУТНІ!

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

 • Студентвипускник (*) – для навчання
 •    Викладач – викладання унікальних інноваційних курсів

ЯК БРАТИ УЧАСТЬ?

КРОК 1. Обрати бажану програму для навчання з каталогу Спільних програм Erasmus Mundus Joint Degrees та перевірити терміни подання документів на сайті обраної програми.

КРОК 2. За необхідності уточнити специфічну інформацію щодо подання аплікаційних документів, яка відсутня на сайті обраної програми, потрібно сконтактувати із координатором програми (контактна інформація розміщена на сайті кожної спільної програми), який є контактом для спілкування, інших ніяких посередників немає. Рекомендовано починати спілкування з контактною особою задля уточнення інформації, якщо щось не зрозуміло, чи потрібно перевірити. Зазвичай всі умови, вимоги, правила, розмір гранту та форми для заповнення представлені на сайті відповідної спільної освітньої програми.

КРОК 3. Оскільки подання документів відбувається у форматі онлайн на сайті обраної Вами спільної освітньої програми, потрібно заповнити онлайн заявку та вчасно надіслати попередньо підготовлений електронно такий пакет документів:

 • мотиваційний лист (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації);
 • резюме (CV) за зразком, розміщеним на сайті програми (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації), корисним може ще бути ресурс – EUROPASS;
 • 2 (два) рекомендаційні листи від викладачів або з місця роботи: англійською мовою або із офіційно завіреним перекладом (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації);
 • документи про освіту (дипломи та додатки до них) у вигляді завірених копій та з офіційно завіреним перекладом;
 • копію академічної довідки (транскрипту) з переліком всіх прослуханих навчальних дисциплін з оцінками та середнім балом (форма академічної довідки);
 • відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання іноземної мови: вимоги до типу сертифікату та рівня володіння мовою можуть відрізнятись (наприклад, корисна інформація на сайті Studway.com.ua про різні типи тестів, зокрема для підготовки та отримання сертифікату TOEFL);
 • офіційно завірена копія закордонного паспорту (нотаріус).

КРОК 4. Через певний час отримаєте на свою електронну адресу повідомлення про подальшу участь у конкурсі.

КРОК 5. У разі проходження першого етапу відбору (за поданими документами) пройдіть онлайн-інтерв’ю у призначений програмою час.

КРОК 6. Після отримання повідомлення та офіційного листа про зарахування на програму, необхідно вчасно подати документи на отримання візи до країни, яка є першою у схемі мобільності під час навчання за програмою. Щодо умови отримання візи для навчання зверніться до візового відділу Посольства країни першого року навчання.

Детальніше за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/granti-dlya-studentiv-vipusknikiv-vikladachiv-ta-inshikh-pratsivnikiv/90-spilni-mahisterski-prohramy-erazmus.html

 

ПРЕЗИДЕНТСЬКА СТИПЕНДІЯ КОНКОРДІЇ

Щороку Університет Concordia запрошує іноземних студентів з усього світу на навчання, дослідження та інновації в їх процвітаючий навчальний заклад.

Президентська стипендія Concordia – це недавно заснована виплата за повний переліт, призначена для підтримки іноземних студентів-бакалаврів, які продемонстрували академічні успіхи, лідерство в співтоваристві і мотивацію до вдосконалення світової спільноти. Ця стипендія покриватиме витрати на навчання та оплату, книги і проживання відповідно до рівня проживання в Concordia.

Щорічно ця престижна нагорода присуджується 2 прибуваючим студентам будь-якого факультету.

Ця стипендія покриватиме витрати на навчання та оплату праці, книги і проживання в залежності від рівня проживання в Concordia. Зазвичай вона продовжується на строк до чотирьох років за умови, що студенти відповідають усім вимогам щодо продовження.

Умови участі:

 • Перше відвідування університету.
 • Навчання на денній формі навчання за програмою бакалаврату.
 • Іноземний студент, що оплачує повну вартість навчання.
 • Початок навчання в університеті Конкордія восени 2021 року.

Як подати заяву

У разі відповідності вимогам, заявники повинні заповнити пакет заяви і завантажити його на свій студентський портал MyConcordia (https://www.concordia.ca/students/financial-support/scholarships-awards/upload-process-for-concordia-application-based -awards.html). Пакет повинен бути одним PDF-файлом, що складається з наступного:

 • Форма заявки студента
 • Поточна біографія з описом всієї їх роботи, досвіду добровольців, нагород, культурних та інших досягнень.
 • Особиста заява – вираз їх лідерства в співтоваристві і прихильності до поліпшення світової спільноти, а також пояснення того, як здобуття цієї стипендії допоможе їм у продовженні навчання і реалізації їх особистих і академічних устремлінь. Файл: LastName_FirstName_StudentID # (Приклад: Doe_John_12345678)
 • Кандидати також повинні бути висунуті особою, яка може підтвердити їх досягнення і їх характер. Цей номінант повинен заповнити пакет номінанта і відправити його по електронній пошті за адресою fundingyoureducation@concordia.ca. Пакет номінанта повинен включати в себе наступне:

Форма заявки

Конфіденційна особиста заява з лімітом в 1000 слів, в якій викладається, чому аплікант є кращим кандидатом на президентську стипендію Concordia.

Тема листа: Номінація на президентську стипендію студент LastName_Student ID (Приклад: Номінація на президентську стипендію Doe_12345678)

Файл: StudentLastName_StudentFirstName_StudentID # _Nominator (Приклад: Doe_John_12345678_Nominator)

Термін виконання

Протягом 2021-2022 навчального року всі пакети заявок повинні бути завантажені на ваш студентський портал MyConcordia (заявник) або надіслані електронною поштою на адресу fundingyoureducation@concordia.ca (номінатор) не пізніше понеділка, 1 лютого 2021 року, о 23:59 EST .

Процес відбору

Заявники та номінанти отримають підтвердження по електронній пошті після отримання Відділом фінансової допомоги і нагород індивідуальних пакетів заявок. Всі заявки будуть розглянуті Комітетом по стипендіях і нагород для студентів бакалаврату Concordia. Після прийняття рішення кандидати будуть повідомлені по електронній пошті.

 

Університетські літні курси, пропоновані в Німеччині для іноземних студентів та випускників

Ця програма має на меті допомогти студентам та випускникам вдосконалити свої знання німецької мови (загальної мови, спеціальної мови) та своїх культурних знань про країну.

Хто може подати заявку?

 • Заявки відкриті для студентів в програмах бакалавра та магістра в будь-якій предметній області.
 • Студенти бакалавра повинні закінчити принаймні два навчальні роки на початок періоду стипендії.

Що фінансується?

 • Програма фінансує відвідування курсів з вивчення мови та краєзнавства, а також спеціальних курсів з мови / термінології, які пропонуються державними або визнаними державою німецькими університетами та афілійованими мовними школами.
 • Ви можете дізнатися про курсів та програми на веб-сайті DAAD за адресою: www.daad.de/hsk-kursliste.
 • Курси викладаються виключно німецькою мовою.

Тривалість фінансування

 • Курси проводяться щонайменше 18 навчальних днів (максимум 5 днів на тиждень, виключаючи дні прибуття та від’їзду), принаймні 25 годин викладання на тиждень.
 • Субсидії не відновлюються.
 • Курси зазвичай проводяться в період з червня по листопад.

Значення

 • разова виплата стипендії у розмірі 950 євро; стипендії з “Найменш розвинених країн” отримують стипендію в розмірі 1125 євро.
 • Виплата податкових надбавок на подорожі (виняток: Західна Європа), див .: надбавка на проїзд. Огляд, дійсний до 2020 року, буде опублікований незабаром.
 • Виплати за страхування здоров’я, нещасних випадків та страхування особистої відповідальності.

Плата за курси та витрати на проживання зазвичай стягуються безпосередньо з виплат стипендій, наданих власником мовних курсів, так що, можливо, власнику грантів виплачується лише різниця до повної суми стипендії, яка надається курсом.

Найважливішими критеріями відбору є:

попередні навчальні досягнення

переконливі аргументи на вибір навчальної програми та теми

знання німецької мови

Бакалавра Міжнародна стипендія Undergrad Warhawk

Вартість: 4000 доларів на рік (2000 доларів за кожний семестр осіннього та весняного семестрів)

Мінімальні вимоги до отримання до 4000 доларів на рік:

     Першокурсник: середня школа середнього рівня 3,0 за шкалою 4,00 або один з наступних мовних тестових балів:

 • 76 або вище на TOEFL IBT
 • 540 або вище на TOEFL ITP АБО PBT
 • 6,5 на IELTS

Студенти з переказу / обміну: середня оцінка балів (GPA) 3,0 за шкалою 4,00

Поточні студенти: 3,25 сукупне середнє бальне оцінювання в АУМ

Міжнародна стипендія АНДУ

     Вартість: 2000 доларів на рік (1000 доларів за кожний семестр осіннього та весняного семестрів)

Мінімальні вимоги до отримання до 2 000 доларів США на рік:

     Першокурсник: Середня школа середнього балу 2,75 за шкалою 4,00 або один із наступних мовних тестових балів:

 • 68 або вище на TOEFL IBT
 • 520 або вище на TOEFL ITP АБО PBT
 • 6,0 на IELTS

Студенти з переказу / обміну: середній бал (GPA) 2,75 за шкалою 4,00

Поточні студенти: 3,00 сукупне середнє бальне оцінювання в АУМ University of Strathclyde Performance

RESEARCH IN INDUSTRIAL PROJECTS FOR STUDENTS (RIPS) 2021

Програма “Дослідження в промислових проектах для студентів” (RIPS) надає можливість талановитим студентам старших курсів, що вивчають математику, інформатику та суміжні дисципліни, працювати в групах над реальними дослідними проектами, запропонованими спонсорами з промисловості або державного сектора. Команда студентів, за підтримки свого академічного наставника і наставника з промисловості, буде досліджувати проблему і представляти свої результати, як в усній, так і в письмовій формі, після закінчення програми.

Програма REU триває дев’ять тижнів. IPAM надає кожному студенту бакалаврату матеріальну допомогу на проїзд і стипендію в розмірі 3 500 доларів. Житло і більша частина харчування також включені в програму.

Студенти RIPS-LA будуть жити в гуртожитках на кампусі Каліфорнійського університету і працювати в ІПАМ. Очікується, що буде дев’ять проектів. Проекти розрізняються, але всі вони включають в себе математику, статистику, дані і обчислення.

Іноземні студенти мають право подати заявку на участь в RIPS-LA, так само як і випускники старших курсів. Для участі в програмі вам повинно бути не менше 18 років.

Щоб подати заявку на RIPS, відвідайте сайт: https://www.mathprograms.org/db/programs/1009

Крайній термін подачі заявки – 12 лютого 2021 р о 20:59 за тихоокеанським часом. Після закінчення цього терміну ніякі заявки або рекомендаційні листи прийматися не будуть.

RIPS – це програма для студентів, які навчаються або тільки що закінчили навчання на ступінь бакалавра (бакалавра). Недавні випускники, які отримали ступінь не раніше грудня 2020 року, можуть подавати заявки.

Детальніше за посиланням: https://www.science-community.org/uk/node/219142

Skip to content