Волонтерські програми - Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Волонтерські програми

Волонтерські стажування за кордоном від AIESEC

Global Volunteer – це волонтерська програма за кордоном, яка дає змогу працювати над проєктами, що допомагають розв’язувати соціальні проблеми.

Тривалість: 6 тижнів

Проживання: безкоштовно

Вимоги до кандидатів:

 • Освіта: студенти та випускники
 • Вік: 18-29 років
 • Рівень англійської: A2 і вище

 

Зараз проходить відбір на волонтерське стажування в Туреччині або Індії, яке відбудеться взимку або наступного літа.

Детальніше: http://aiesec.ua/global-volunteer/

Волонтерський табір в Естонії

Острів Хійумаа вперше згадується в історичних документах як безлюдний острів під назвою Дагейда в 1228 р. Перші жителі осіли в кінці 13 століття. На сьогоднішній день Хійумаа – другий за величиною острів Естонії, площею 965 кв. км і населенням близько 10 000. Він має багато історичних та природних пам’яток!

На сьогоднішній день у фермі Lepaniidi налічується близько 150 овець, 40 кіз. Волонтери допоможуть випасати, годувати, доїти кіз, переробляти молоко, а також збирати ягоди та овочі. Так, вранці буде доїння козлів, у дні – збирання ягід та фруктів (полуниці, малини та чорної смородини) та виготовлення варення / соку або буде робота в городі, видалення бур’янів, збирання овочів тощо. Учасники матимуть чудовий шанс познайомитися з різними фермерськими роботами та навіть навчитися робити козячий сир! Всередині будинку було б вдячно подати руку та інше приготування їжі та прибирання навколо. Робота буде супроводжуватись місцевим господарем, з якими волонтери проводитимуть і дозвілля і будуть однією сім’єю.

EST 31 LEPANIIDI FARM III

EST 44 LEPANIIDI FARM IV

Орієнтовні дати: 27.07 – 23.08

24.08 – 21.09

Розташування: Hiiumaa Island, Kaina parish, Ristivalja village, Lepaniidi farm, Estonia

Вік: 18+

Даний табір має ДОДАТКОВУ ОПЛАТУ (EXTRA FEE) 50 Євро

Детальний опис табору за посиланням ➡️ https://bit.ly/3d29ggS

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну анкету (VEF) в електронному вигляді (https://cutt.ly/qrqhFmt) та вислати нам на імейл ive@union-forum.org

Учасник оплачує внесок в Спілку Форум та дорогу до табору, а приймаюча організація забезпечує проживання та харчування. Детальніше в Буклеті про програму в ФАЙЛАХ групи.

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОРПУС СОЛІДАРНОСТІ: ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВОЛОНТЕРСТВО

Це можливість від двох місяців до року займатися волонтерством в рамках проєкту, що сприяє зміцненню солідарності в суспільстві. Ви можете обрати один із 10 напрямків, серед яких інклюзія, запобігання стихійним лихам, інтеграція біженців та мігрантів, захист довкілля, культура, спорт. Програма покриє подорожі, проживання, вивчення мови та кишенькові витрати.

Окрім країн ЄС та Великої Британії, можна займатися волонтерством в Албанії, Грузії, Ісландії, Туреччині та ще 23 країнах-учасницях програми.

Європейський корпус солідарності: індивідуальне волонтерство – це:

 • Унікальний досвід волонтерства та знайомства з однодумцями з різних країн
 • Покриття витрат на помешкання, харчування, дорогу в обидва боки
 • Оформлення візи і дозволу на проживання
 • Медичне страхування
 • Мовні курси
 • Кошти на кишенькові витрати (точна сума залежить від країни та тривалості проєкту)

Ви можете долучитися, якщо:

 • вам від 18 до 30 років;
 • ви проживаєте в ЄС або одній з країн-партнерів програми;
 • ви раніше не брали участі в індивідуальних волонтерських активностях Erasmus+, Корпусу солідарності, або Європейської волонтерської служби тривалістю понад 59 днів.

Для участі необхідно мати:

 • Профіль на на Європейському молодіжному порталі. Розкажіть про себе, зазначте типи проєктів, які вас цікавлять і часовий період, коли ви зможете займатися волонтерством
 • Резюме у форматі Europass
 • Мотиваційний лист

Інформацію на порталі можна оновити у будь-який момент.

Як подати заявку?

 1. Ознайомтесь з Місією і принципами Європейського корпусу солідарності та переконайтесь, що вони вам близькі.
 2. Зареєструйтесь на Європейському молодіжному порталі й заповніть профіль.
 3. Оберіть проєкт зі списку на головній сторінці і подайте заявку. Не забудьте переконатися, що країна, де ви зараз проживаєте, входить у перелік допустимих для цього проєкту.
 4. Якщо ваша заявка буде успішною, приймаюча організація призначить вам співбесіду. Не соромтеся уточнити деталі про проєкт та умови перебування.
 5. Організації також можуть першими пропонувати вам взяти участь у проєкті. Ви завжди можете відмовитися.

Кінцевий термін: 01 квітня 2023 о 23:59 за київським часом

Зверніть увагу:

 • Якщо вам 17 років, ви можете зареєструватися на порталі і подаватися на проєкти, які розпочнуться, коли вам виповниться 18.
 • Якщо ви маєте офіційний дозвіл на проживання в іншій країні (наприклад, через навчання на програмі Erasmus+), ви можете подаватися на участь у волонтерських проєктах, доступних для цієї країни. До уваги береться країна проживання, а не громадянства.
 • У кожній країні, що бере участь у програмі, є акредитовані організації, що допомагають заявникам підготуватися до волонтерства. Ви можете звернутися до такої організації у країні свого проживання.

Детальніше за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/125

Skip to content