logo_en

28 та 29 листопада 2016 року за підтримки Czech Development Agency в нашому університеті було проведено зустріч гостей з Чеської Республіки, які провели декілька заходів – семінарів, спрямованих на передачу європейського досвіду в галузі участі в міжнародних проектах та грантових програмах, а також у сфері інклюзивної освіти.

Головою відділу стратегій та міжнародного маркетингу університету імені Гарика Масарика Віолетою Осуховою було проведено семінари за темами: «Можливості співпраці та пропозиції співпраці для України» для професорсько-викладацького складу університету, «Можливості стипендійних програм» для студентів університету українською та англійською мовами. Також було проведено серію семінарів для студенів та викладачів педагогічного факультету з метою передачі досвіду чеських педагогів-спеціалістів у сфері інклюзивної освіти за темою «Інклюзивна освіта» викладачами Карлового університету Ленкою Гуловою та Маркетою Седлаковою. Отримані дані ви можете переглянути нижче.

Завдяки отриманій інформації наш університет отримав змогу впроваджувати в роботу стратегію інтернаціоналізації ще активніше, що й відбувається зараз. Ми надіємось на подальшу співпрацю з нашими чеськими партнерами.

moznosti-spoluprace-pro-ukrajinu-%d1%83%d0%ba%d1%80

scholarship_opportunities_ukrajina-%d1%83%d0%ba%d1%80

img_0232img_0327