Культура для змін - Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Культура для змін

«Культура для змін» є програмою міжнародного партнерства, яка спрямована на спільний пошук відповідей на виклики сьогодення через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких проектів.

Програма покликана сприяти досягненню 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), що є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року, через підтримку проектів, що сприяють поширенню знань про ЦСР у суспільстві та активізують діалог навколо актуальних викликів людства.

Програма у 2021 році реалізується Українським культурним фондом у партнерстві з Фондом «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Німеччина) та Британською Радою (Велика Британія).

Цілі програми програми:

  • формування спільного європейського майбутнього через інтенсифікацію міжнародної співпраці шляхом підтримки спільних проектів у сферах культури та мистецтва;
  • стимулювання розвитку міжнародних кроссекторальних та міжгалузевих партнерств задля створення інноваційних культурних та мистецьких продуктів;
  • стимулювання суспільного діалогу навколо актуальних викликів людства через культурні та мистецькі продукти;
  • підвищення обізнаності в суспільстві про Цілі сталого розвитку;
  • розбудова нових культурних та мистецьких партнерств між організаціями з України та Німеччини і України та Великої Британії.

У межах програми «Культура для змін» підтримується сектор культурних та креативних індустрій. 

Детальніше за посиланням: Культура для змін

Skip to content